Helista meile: +372 5666 1283
Helista meile: +372 5594 4855
Kallasmaa 3, Maardu, 74111, Eesti Vaata kaardil
Üldtingimused

Üldtingimused

Broneeri tuba Juba täna

Saatke päring
valige sisse kolimise ja välja kolimise kuupäevad, sobiv toa tüüp, inimeste ja üüri ööde kogus. Saatke meile oma päring ja meie võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Majas viibimise reeglid

Check-in (sisse kolimine): alates 14:00
Check-out (välja kolimine): kuni 12:00

* Check-in alates 12:00 on võimalik ainult koristatud tubade olemasolul.
* Check-in alates 22:00 kuni 7:00 – peab olema makstud 100% üüri tasu vastavalt öötariifile (vaata Hinnakiri).
* Check-in alates 7:00:
A) 100% üüri tasu, juhul kui ruumi ei võeta üürile järgmiseks ööpäevaks;
B) 10% üüri tasust iga tunni eest, juhul kui ruumi võetakse üürile järgmiseks ööpäevaks.
* Check-out (alates 12:00 -18:00) peab olema lisa makstud 10% üüri tasust iga tunni eest.
* Check out peale kell 18:00 peab olema makstud 100% üüri tasu vastavalt päevatariifile (vaata Hinnakiri).

Üüritingimused

1. Administraator (firma töötaja) on volitatud esindama Üürileandjat, tema õigused ja huvid.

2. Kliendina (Üürnikuna) võib olla nii era- kui ka juuridiline isik. (Klient – ehk Üürnik). Kient peab olema täisealine.

3. Tubade üürile andmine toimub Kliendi isikut tõendava Dokumendi ning Tagatisraha alusel (lisainfo Admin.). Tagatisraha jääb Administraatorile pandiks kuni toast võtmete komplekti tagastamiseni.

4. Toa üür ja muud pakutavad teenused osutatakse Kleindile nende eest 100% tasumise alusel.

5. Sisse kolimisel Administraator täidab Ankeedis Kliendi andmed, toa nr., sissekolimise kuupäev ja muud andmed. Klient kinnitab ankeedis oma allkirjaga:
A) et Temalt esitatud andmed on õiged ja seda, et ta on teatatud Üürileandja eraterritooriumil viibimise reeglitest ja nõustub nendega.
B) kinnitab sisse -ja välja kolimisel kuupäeva, millal Ta on vastu võtnud ja tagastanud Administraatorile toast võtmete komplekti.

6. Võtmete komplekt toast jääb Kliendile terveks üüri perioodiks.

7. Toanumbri üürimine lõpeb ainult juhul, kui võtmed toast on tagastatud Administraatorile ja tuba on Kliendi asjadest vabastatud, ning Administratsioon on Kliendi poolt teavitatud sellest, et tuba vabastatakse. Lisa üüri tunnid / periood peab Kliendi poolt tasutud olema. (vaata Hinnakiri, ja check-out tingimused)

8. Kliendi külalised peavad territooriumilt lahkuma hiljemalt kell 19:00 (või peab olema tasutud lisavoodi eest, sest muutub üüritava toa tüüp. vaata Hinnakiri) !Külaliste arv ei või ületada voodi kohtade kogust toas.

9. Ärge jätke väärtesemed ja raha tuppa,ka oma isiklikud asjad ühiskasutuses olevatesse ruumidesse (s.h.köök, pesumaja ruum)! Üürileandja (teenuste osutaja) ja tema töötajad (Administratsioon) ei vastuta nende ohutuse eest.

10. Klient on kohustatud toa vabastamisel andma Administraatorile üle võtmete komplekt toast, tuba ja selle seadmed mitte halvemas korras, kui need olid üürile võtmisel.

11. Klient on kohustatud hüvitama üürile võetud eluruumi, elamu või nende seadmete rikkumisest tekitatud kahjud. 12. Klient on kohustatud hüvitama kaotatud võtmete komplekt (vaata Hinnakiri).

13. Klient on kohustatud panna iseseisvalt kõik territoriumi sisseuksed võtmetega lukku, ning vastutustundlikult kasutada elektriseadmeid nii toas,kui ka üldköögis ja pesumaja ruumis, ning lülitada neid välja peale kasutamist.

14. Keelatud:
* Jätta ruumi teiste inimestega, anda nendele võtmed üle. (vaata punkt 8, külalised territooriumil kella 19:00-ni)
* Suitsetamine toas, aknast, vannitoas, koridoris ja muu kohtades (vaata Hinnakiri), v.a. spets. määratud suitsetamiseks kohtades.
* Eesti Riigi Seaduse alusel peale kell 23:00 ei tohi Kliendil tekitada müra ja häirida teisi maja külalisi.

Olukorra reguleerimiseks võib Administraator helistada Politseisse.

* Hoida suuremõõtmelisi esemeid, kiiresti riknevaid toiduaineid, narkootikume, relvad. * Hoida tuleohtlike ja vedelike materjale.

NB!
Punktide 7, 8, 10, 11, 12, 14 rikkumise puhul Administratsioonil on õigus ühepoolselt üüri lõpetada, Kliendi Tagatisrahast hüvitada Kliendi süül üürile võetud eluruumi, elamu või nende seadmete rikkumisest tekitatud kahjud, ja mitte tagastada tasutud summa toa üüriperioodi eest.

Lisateenused

* Kliendil on võrdselt teiste külalistega õigus kasutada ühiskööki ja pesumaja ruumi ja nende tarvikuid.

* Valveta Parkla hoone Kallasmaa 3 ees on tasuta.

* Wi-Fi – traadita interneti leviala on Kliendile tasuta.

* Toas viibimine koos loomadega (koerad, kassid, jne) on võimalik Administratsiooni loal ning lisatasu eest.

1.09.2014
Kinnitatud, Administratsioon

Print versioon